O výrobe dverí SHERLOCK

Od našich prvých dní na trhu sme boli verní slovenskej firme SHERLOCK, ktorá vyrába svoj unikátne kvalitný produkt v závode v Malackách, ako môžete vidieť aj na videu. Predtým, ako som sa dostal k práci s dverami Sherlock, som mal možnosť pracovať s produktami konkurenčných firiem. Práve práca s inými dverami ma naučila vnímať pozitíva a ozajstnú kvalitu dverí Sherlock, nie na darmo ich mám na byte nie len ja, ale aj celá moja rodina.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK vám ponúkame v naozaj excelentnej kvalite, ktorá spĺňa požiadavky bezpečnostných tried 2( základný stupeň ochrany), 3 (vysoký stupeň ochrany) a 4 ( veľmi vysoký stupeň ochrany) certifikátu ENV 1627. Všetky tieto dvere majú odolnosť voči mechanickému napadnutiu drevenými či plastovými klinmi, kliešťami, hasákom , páčidlom a dvere 4 bezpečnostnej triedy spĺňajú aj odolnosť voči pílke, elektrickej vŕtačke či inému elektrickému náradiu. Dvere SHRELOCK sú odolné voči statickému aj dynamickému zaťaženiu.

Vybavené sú aj protihlukovým uzáverom, na rôznych úrovniach ( 42dB,39dB,37dB). Protipožiarne bezpečnostné dvere sú voči požiaru odolné tak, že zabraňujú prestupu horúcich plynov, čím vytvárajú pred ohňom a teplom ochrannú bariéru.

Dvere v sebe majú zakomponované istiace body, ktoré slúžia k zaisteniu dverí v bezpečnostnej zárubni. Istiace body môžu byť pasívne alebo aktívne, a to na základe toho či sú pevne uchytené ku konštrukcii alebo sú vysúvateľné a ovládateľné zámkom.

Videogaléria

Pozrite si viac o výrobe v nasledujúcich videách

Galéria

Kontaktujte nás
+421 905 564 710
Načítavam...